Yhteystiedot

Yhteydenotot toivotaan suoraan kunkin osa-alueen vastuuhenkilölle tai Ota yhteyttä- lomakkeella.

Marika Lineri (pj, tiedottaja, aikuisten ohjattu liikunta)

marika.lineri@gmail.com

Racel Sirola (Pesäpallo)

racel.sirola@gmail.com                                   

Markku Arvonen (sihteeri, rahastonhoitaja)

markku.arvonen@pestivoima.fi            

Anniina Helenius (varapj., lasten liikunta)

anniina.helenius@hotmail.com  

Jenna Laamanen (lasten liikunta)

jenna.laamanen99@gmail.com   

Jani Ollikainen (aikuisten harrasteliikunta)

jani@buster.fish